На главную

 

 

 

 

 

 

 

 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

 

Політика конфіденційності та захисту персональних даних (інформації)

 

Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі «Політика»), яка викладена нижче, надає уяву про те, яку інформацію збирає Центральне Агентство та як ми її використовуємо.

Центральне Агентство забезпечує захист персональних даних кожної особи, яка відвідує Сайт Центрального Агентства, спілкується з нами або купує продукцію Dr.NONA через мережу Інтернет. Інформація, яку  Ви надаєте, використовується з метою опрацювання Ваших замовлень та з метою забезпечення здійснення Вами найбільш вдалої покупки.

Центральне Агентство здійснює збір, обробку та зберігання інформації у відповідності до Закону України «Про інформацію» та інших нормативно-правових актів.

 

            Як ми збираємо та використовуємо персональну інформацію

 

Ми збираємо та використовуємо персональну інформацію про Вас, яку Ви безпосередньо та свідомо нам надали:

·         для того, щоб направити Вам буклет, каталог, тощо;

·         для того, щоб забезпечити взаємозв’язок (комунікацію)  між Вами та незалежним Представником Dr.NONA

·         для того, щоб оформити замовлення або надати Вам інформацію щодо персонального рахунку;

·         у разі, якщо Ви купуєте продукцію Dr.NONA, використовуючи Сайт;

·         у разі, якщо Ви берете участь у заохочувальних програмах, тощо, інформація про які розміщується на Сайті;

·         у разі, якщо Ви надсилаєте запит щодо направлення Вам інформації про продукцію Dr.NONA.

 У разі, якщо Ви здійснюєте замовлення продукції за допомогою Сайту та E-mail, ми ідентифікуємо та зберігаємо записи про будь-які листування. Ця інформація використовується з метою обробки Ваших замовлень та пов’язаних з цим питань. 

 

Центральне Агентство має право передавати Ваші персональні (анкетні) дані представникам (офiсам) Центрального Агентства та компанiї Dr.NONA International в інших країнах для того, щоб ви мали змогу отримувати  продукт  Dr.NONA також у iнших країнах.

 

            Надання інформації третім особам

            З метою задоволення Ваших потреб, ми залучаємо інших осіб для виконання різноманітних функцій, наприклад: оформлення та доставки замовлень, проведення досліджень, маркетингових та рекламних заходів, обробки платежів, надання інших послуг. Такі особи можуть мати доступ до наданої Вами персональної інформації, якщо вона необхідна для виконання функцій, пов’язаних з Dr.NONA, проте вони не можуть використовувати таку інформацію для будь-яких інших цілей та повинні зберігати конфіденційність такої інформації.

            Ми, також, можемо використовувати персональну інформацію з метою повідомлення Вас про важливі зміни на нашому Сайті, нові продукти, спеціальні пропозиції або інші маркетингові заходи, які, на наш погляд, можуть Вас зацікавити.

                       

             Використання персональної інформації

            У разі, якщо Ви надаєте нам персональну інформацію, ми зберігаємо та використовуємо таку інформацію для наступних цілей:

  • кращого розуміння Ваших потреб та покращення наших продуктів та послуг;

  • покращення роботи нашого Сайту;

  • ми можемо використовувати Вашу адресу, адресу електронної пошти або номер мобільного телефону для надсилання Вам інформації про нові продукти, спеціальні пропозиції та інші заходи;

  • опрацювання замовлень та доставки продукції.

 

            Посилання на інші сайти

            Якщо з нашого Сайту Ви відвідуєте інші сайти, які контролюються та належать третім особам, ми не можемо забезпечити захист будь-якої персональної інформації, яку Ви надаєте. Сайти третіх осіб можуть передбачати свої власні політики щодо конфіденційності та захисту персональних даних, які знаходяться поза нашим контролем. Будь-яка інформація, яку Ви надаєте третім особам, захищається відповідно до їх власних політик та процедур. Ми не несемо жодної відповідальності за дії та політики третіх осіб.

 

            Як Ви можете допомогти захистити Вашу інформацію під час здійснення замовлення за допомогою Сайту

            Жодна передача даних через мережу Інтернет не може бути безпечною на 100%. Разом із вжиттям заходів щодо захисту Вашої персональної інформації, ми не можемо гарантувати 100% безпеку будь-якої інформації, яку Ви передаєте нам. Ви здійснюєте це на Ваш власний ризик. Після отримання від Вас інформації ми вживаємо розумних заходів та зусиль для її захисту в наших системах. Ви самостійно несете відповідальність за збереження у таємниці Вашого імені користувача, паролів та/або іншої інформації щодо рахунку, тощо.

 

            Прийняття даних умов

            Використовуючи цей Сайт, заповнюючи анкеты та форми, та натискаючи на кнопку "Зарегистрироваться" - Ви погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності та захисту персональних даних. У разі, якщо Ви не згодні з цією Політикою, будь-ласка не користуйтесь нашим Сайтом.

            Мы залишаємо за собою право змінювати та/або доповнювати цю Політику у будь-який час без будь-якого повідомлення про це.

            Подальше використання Вами Сайту Центрального Агентства означає Вашу згоду з такими змінами та доповненнями. 

 

Контактна інформація

           

У разі наявності у Вас будь-яких питань, що стосуються даної Політики,

Ви можете надіслати їх за адресою: drnona2000@gmail.com